Розпочав свою роботу онлайн ресурс «Платформа Центрів Дія»
Сервіс «Місцеві електронні петиції»
Сервіс «Консультації з громадськістю»

Діяльність

3 грудня 2010 року відбулася перша сесія Косівської міської ради шостого скликання. На пленарне засідання було запрошено представників духівництва, райдержадміністрації, політичних партій, депутатів різних рівнів. В її роботі взяв участь голова районної ради Андрій Клуб. З привітанням і благословенням нести добро у служінні людям виступили косівські декани УГКЦ та УПЦ КП о. Роман Іванюлик і о. Іван Близнюк. Косівську міську виборчу комісію представляв увесь її керівний склад (голова Василь Никорович, заступник голови Степан Гафткович, секретар комісії Мар’яна Хом’як).

Засідання першої сесії новообраної міської ради, як і визначено Законом України «Про місцеве самоврядування», відкрив голова міської виборчої комісії В.Никорович. Василь Юрійович оголосив, що з п’яти кандидатів, зареєстрованих на посаду міського голови, перемогу на виборах здобув Микола Фокшей, за якого проголосувало 29,1 відсотка виборців. На засіданні міської виборчої комісії 26.11.2010 р. було винесено рішення про визнання його повноважень. Він також зазначив, що в період передвиборчої агітації комісією не було встановлено жодних порушень з боку претендентів на посаду міського голови та їх штабів. В.Никорович поінформував про результати виборів у одномандатних виборчих округах (16 депутатів) та в багатомандатному виборчому окрузі (16 депутатів). По багатомандатному виборчому окрузі участь у виборах брало 17 партій, які висунули 155 кандидатів, а це майже 10 претендентів на один мандат. Але з 17 партій, представники яких балотувалися, право розподілу мандатів здобули тільки дев’ять. До речі, на засідання сесії прибули усі 32 обранці, яким Василь Никорович вручив посвідчення депутатів міської ради, а Миколі Миколайовичу Фокшею – посвідчення міського голови.

Василь Никорович вручив посвідчення депутатів міської ради, а Миколі Миколайовичу Фокшею – посвідчення міського голови

У новому складі міської ради 19 депутатів, яких обрано вперше, 72 відсотки обранців мають вищу освіту. Середній вік депутатів – 45 років: наймолодшому – 20, а найповажнішому – 74 роки. У міському «парламенті» є керівники установ, державні службовці, медики і вчителі, найбільше — приватних підприємців. Серед депутатів – три жінки.

Після ознайомлення присутніх з депутатським корпусом В.Ю.Никорович привітав усіх з визнанням повноважень, подякував усім членам міської виборчої комісії за сумлінну роботу та запросив на трибуну новообраного міського голову Миколу Фокшея скласти присягу і передав йому естафету ведення сесії.

Микола Миколайович щиро подякував виборцям за довіру, депутатам минулого скликання, своєму попередникові Володимирові Пітеляку за плідну працю та оголосив порядок денний на сесії.

Депутати одностайно обрали виконавчий комітет міської ради та створили дев’ять постійних комісій, з яких найбільш затребуваною у депутатів виявилась — земельна (земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища).

Ігор СУСАК.
Фото Ярослава ТИМОФІЙЧУКА.
Газета «Гуцульський край»


Коментарі закриті.

Перейти до вмісту