Розпочав свою роботу онлайн ресурс «Платформа Центрів Дія»
Сервіс «Місцеві електронні петиції»
Сервіс «Консультації з громадськістю»

Інвестору

Косівська Територіальна Громада з Івано-Франківщини запрошує інвесторів для цілорічного розвитку спорту та туризму на горі Михалків в рамках #ГромадаПлюсБізнес.

Гора Михалків ще з давніх часів була місцем для тренування та підготовки учнів дитячо-юнацької спортивної школи, тому відновлення спортивно-туристичної інфраструктури сприятиме відновленню попередніх здобутків та результатів.

Сніговий покрив на горі Михалкова тримається близько чотирьох місяців, що є надзвичайно привабливим фактором для шанувальників гірськолижного відпочинку і зимових видів спорту.

Надзвичайний ландшафт і зручне розташування придатне як до гірськолижного спорту, так і до пішохідних переходів та велосипедних маршрутів.

Природне розташування району, зручна локація дає можливості для розвитку цілої групи видів спорту: спеціальний слалом, гігантський слалом, гірськолижна комбінація, швидкісний спуск. Цікавий є розвиток сноубордингу та могулу. Також актуальними є даун хілл, мотокрос та трепл.

На основі г. Михалків адміністрація громади планує створити бренд, що працюватиме в різних напрямках, таких як спорт, відпочинок і рекреація, оздоровлення. В Косівській громаді є великий потенціал трудових ресурсів, що є привабливою стороною для будь-якого інвестора, а також важливими для реалізації проєкту є збережена автентика та самобутність місцевого населення, велика кількість майстрів народного мистецтва.

Адміністрація громади пропонує інвесторам земельну ділянку з приміщеннями, на які наявний витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності (адмінбудинок, медичний пункт, складські приміщення, пульт управління підйомником, канатна дорога).

  • Власник — Косівська міська рада
  • Розпочато роботу над виготовленням права власності на земельну ділянку.
  • Координати Google: 48.297806 25.069225
  • Розпорядник земельної ділянки — Косівська міська рада
  • Варіанти передачі ділянки інвестору — оренда.
  • Громада зацікавлена у залученні приватного інвестора для реалізації цього проєкту відповідно до розробленої Концепції розвитку об’єкту.
  • Умова громади — реєстрація юридичної особи на території громади та сплата податків на місці.
  • Контактна особа — голова Косівської громади Плосконос Юрій Олександрович, 0673720311,
  • kosiv.rada@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту