Розпочав свою роботу онлайн ресурс «Платформа Центрів Дія»
Сервіс «Місцеві електронні петиції»
Сервіс «Консультації з громадськістю»

Запитання голові

На цій сторінці просимо задавати запитання голові Косівської міської ради Юрію Плосконосу.


9 коментарів на “Запитання голові”

 1. Джуранюк Ігор

  Шановний пане голово! Недавно в черговий раз супроводжував групу туристів з Ізраїлю (предки яих були косівчанами). Як завжди завітали на Міську гру, а саме на місце розстрілу евреів Косівського району. Вони на жаль були дуже вражені побаченим. А саме на цьому сумному місці діти навколишніх хат спорудили спортивний майданчик, де фактично на кістках грають у футбол, поруч випасають корови. З огороджених місьць захоронення зняті всі ланцюги, меморіальна табличка відсутня, вірніше розбита а потім і іі уламки кудись поділися. Можна по різному ставитися до цоьго, але тут спочивають безневинні люди, котрі тоже творили історію Косова та навколишніх сіл, а чисельність єврейської громади до війни складала майже 10000 осіб. Чи не вважаєте ви за потрібне у рік відзначення 70 роковин Холокосту приділити цьому питанню хоч трішки уваги, щоб не було соромно і не червоніти перед людьми, які відвідують наш чарівний край. Знаючи Вас, як високоосвічену людину,думаю ви з розуміння віднесетеся до мого запиту. З повагою Ігор Джуранюк, Бандери 46, на жаль я напевно є останнім євреєм Косова, тел.067-342-37-42..

 2. міський голова м. Снятин

  Шановний Миколо Миколайовичу!

  Щиро запрошуємо Вас на святкування Дня міста Снятин, яке проходитиме 15 липня цього року о 16 год. !

  В цей день у місті відбудуться цікаві святкові заходи у міському парку та на міському стадіоні.

  Кожне свято повинно нести в собі світлу радість, а тому обов’язковим атрибутом, який треба мати з собою на святі є гарний настрій, щирість і доброзичливість.

  Запрошуємо Вас взяти участь у святкуванні .

  За дорученням виконавчого комітету
  міський голова Анатолій Шумко

 3. Віра

  Шановний Миколо Миколайовичу! Хочу вас спитати поради. Що робити з людиною, яка постійно зливає свою каналізацію, відходи через паркан на город і ніяк не реагує на мої звернення, прохання і все інше! Невже таке можна залишати безнаказанним? Порадьте, будь ласка. Зверталась до районної СЕС – відповіли, щоб ішла в міську раду. В Міській раді відправили в СЕС!

 4. Яків

  Добрий день, вул.Небесної сотні гравір на дорозі більши тижня літає з під коліс в автомобілі та будинки , чи можно подіяти ,що?

 5. Валентина

  Доброго дня,
  як дізнатись НЕ по телефону суму земельного податку за 2020 рік і реквізити, куди платити? Земля, 8 соток, під забудову, м. Косів, вул. Павлика. Дуже дякую.

 6. Ігор Никоненко

  Доброго дня. Прошу підказати,хто в м. Косів може надати послугу з очищення вигрібної ями біля приватного будинку.
  Дякую.

 7. Сергій

  Голові Косівської міської ради
  Івано-Франківської області
  Плосконосу Юрію Олександровичу

  Майдан Незалежності, 11, місто Косів, Івано-Франківська область, 78600
  Від громадянина України:
  Кравчука Сергія Анатолійовича,
  адреса: 9027, м. Хмельницький, вул. Залізняка, буд.14/2, кв. 179,
  E-mail kuhcvarks@ukr.net
  моб.тел. (067) 432-27-21

  Запит на отримання публічної інформації.

  Прошу відповідно до статті 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації» надати інформацію такого змісту:
  яка мінімальна вартість місячної орендної плати 1 м2 загальної площі нерухомого майна – нежитлового приміщення, розташованого на території міста Косів на 2021 рік;
  чи визначалась та//чи оприлюднювалась інформація про мінімальну вартість місячної орендної плати 1 м2 загальної площі нерухомого майна, розташованого на території м. Косів на 2021 рік, якщо так то зазначити коли і в яких джерелах інформації.

  Запитувану інформацію прошу надати у визначений законом строк. Відповідь надати: електронною поштою: kuhcvarks@ukr.net , або шляхом направлення відповідного поштового листа на ім’я: Кравчук Сергій Анатолійович, 29027, м. Хмельницький, вул. Залізняка, буд.14/2, кв. 179, моб.тел. (067) 432-24-05,

  19.03.2021 р. _________ С.Кравчук

 8. Ольга

  Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка, на яку адресу та на чиє ім’я подавати заяву про встановлення графіку побачень з дитиною, яка проживає в селі Шешори? Також, прошу повідомити телефон, по якому можна зв’язатись з відділом у справаз дітей, телефон, зазначений на сайті: 2-12-56 не працює або там ніхто не відповідає. Щиро вдячна!

 9. Tetiana

  Доброго дня , будь ласка зверніть увагу на мій коментар це важливо!!! У Косові навпроти великого базару, перед мостом роблять ремонт фасаду, бідні працівники ризикують своїм життям тому, що як було видно у них немає жодних засобів для страховки свого життя, вишлить туди санстанцію, збережіть життя тих хто змушений так працювати!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту