Розпочав свою роботу онлайн ресурс «Платформа Центрів Дія»
Сервіс «Місцеві електронні петиції»
Сервіс «Консультації з громадськістю»

Працівники міської ради

Посада Прізвище, ім’я, по батькові
Міський голова Плосконос Юрій Олександрович
Секретар міської ради Медведчук Світлана Лук’янівна
Перший заступник міського голови Костинюк Святослав Васильович
Заступник міського голови з гуманітарних питань Петричук Володимир Васильович
Керуюча справами  виконкому Михайлюк Таїсія Іванівна
Відділ бухгалтерського обліку та звітності
Начальник відділу-головний бухгалтер Медведчук Наталія Федорівна
Головний спеціаліст Федур Уляна Романівна
Головний спеціаліст Тершак Олена Романівна
Провідний спеціаліст Крицкалюк Іванна Василівна
Провідний спеціаліст Яремин Ольга Іванівна
Юридичний відділ
Начальник відділу Мицкан Віталій Володимирович
Головний спеціаліст Тинкалюк Антон Дмитрович
Земельний відділ
Начальник відділу Боєчко Тарас Ярославович
Головний спеціаліст Соломійчук Надія Михайлівна
Головний спеціаліст Тимчишин Віта Ігорівна (декретна відпустка)
Головний спеціаліст Братівник Антоніна Юріївна (на час декретної відпустки)
Провідний спеціаліст Братівник Юрій Ярославович
 Відділ організаційної і кадрової роботи та документообігу
Начальник відділу Сав’юк Людмила Володимирівна
Головний спеціаліст Захарчук Марія Миколаївна
Головний спеціаліст Мироняк Оксана Василівна
Відділ житлово – комунального господарства, будівництва та архітектури
Начальник відділу Андріюк Василь Лук’янович
Головний спеціаліст Шевчик Олеся Миколаївна
Головний спеціаліст Томич-Ібряєва Ганна Василівна
Відділ промоції, зв’язків і економічного розвитку 
Начальник відділу Мартинюк Роксолана Ярославівна
Головний спеціаліст Дімбровська Ірина Василівна
Провідний спеціаліст Лавриненко Наталія Іванівна
Головний спеціаліст Печижак Наталія Володимирівна
Спеціаліст І категорії – відповідальна за ведення військового обліку Белінська Лариса Павлівна
Спеціаліст ІІ категорії – відповідальна за ведення військового обліку Медведчук Ольга Миколаївна
Оператор комп’ютерного набору Попович Микола Васильович
Секретар керівника Пліхтяк Світлана Василівна
Водій Білоус Іван Іванович
Завідувач господарством Гавриш Ростислав Романович
Прибиральник службових приміщень Солиджук Олена Василівна
Прибиральник службових приміщень Тодорак Наталія Василівна
Прибиральник службових приміщень Никифорчин Оксана Миколаївна
 Працівники старостинських округів
Гелетюк Володимир Васильович Староста Бабинського старостинського округу
Самокіщук Василь Васильович Діловод Бабинського старостинського округу
Сусак Іван Іванович Староста Вербовецького старостинського округу
Книшова Надія Юріївна Діловод Вербовецького старостинського округу
Копильчук Ірина Миколаївна Діловод Вербовецького старостинського округу
Стефурак Василь Григорович В.о.старости Городянського старостинського округу
Ворохобко Мар’яна Михайлівна Діловод Городянського старостинського округу
Атаманюк Костянтин Дмитрович Староста Микитинецького старостинського округу
Гасюк Христина Іванівна Діловод Микитинецького старостинського округу
Тодорак Дмитро Іванович Староста Пістинського старостинського округу
Пліхтяк Оксана Дмитрівна Діловод Пістинського старостинського округу
Рубаняк Христина Юріївна Діловод Пістинського старостинського округу
Кіщук Олексій Васильович Староста Річківського старостинського округу
Бичинюк Ольга Василівна Діловод Річківського старостинського округу
Рабинюк Михайло Юрійович Староста Смоднянського старостинського округу
Пасічняк Галина Петрівна Діловод Смоднянського старостинського округу
Сулятицька Наталія Петрівна Староста Снідавського старостинського округу
Грималюк Ганна Михайлівна Діловод Снідавського старостинського округу
Стефурак Василь Григорович Староста Соколівського старостинського округу
Гриджук Наталія Лук’янівна Діловод Соколівського старостинського округу
Яремин Микола Михайлович Староста Черганівського старостинського округу
Будз Марія Юріївна Діловод Черганівського старостинського округу
Словак Володимир Миколайович Староста Шепітського старостинського округу
Петращук Руслана Василівна Діловод Шепітського старостинського округу
Соколюк Іван Миколайович Староста Шешорівського старостинського округу
Огірко Світлана Іванівна Діловод Шешорівського старостинського округу
Копильчук Віта Петрівна Староста Яворівського старостинського округу
Марусяк Марія Василівна Діловод Яворівського старостинського округу

Коментарі закриті.

Перейти до вмісту