Розпочав свою роботу онлайн ресурс «Платформа Центрів Дія»
Сервіс «Місцеві електронні петиції»
Сервіс «Консультації з громадськістю»

Мобільний кейс

ЦНАП пропонує сервіс та надає послуги навіть  поза межами центру!

Мова йде про «Мобільний кейс»!

Центр надання адміністративних послуг Косівської міської ради 26.04.2024 р. отримав мобільний кейс в рамках участі в проєкті «Посилення стійкості громад в регіонах України», що реалізовується ПРООН в Україні за фінансової підтримки Уряду Великої Британії.

Мобільний кейс забезпечений повноцінними технічними засобами обробки інформації, що дозволяє створити віддалене робоче місце адміністратора ЦНАП та надавати послуги на виїзді. Усередині кейсу є ноутбук, портативний принтер, ручний сканер, зчитувач ID-карток, павербанк, вебкамера з штативом та 4G роутер, інше обладнання.

«Мобільний кейс» — це компактне, але повноцінне робоче місце адміністратора, завдяки якому адміністратори ЦНАП надають послуги на виїзді, за місцем знаходження заявників.

Правом на отримання адміністративних послуг за допомогою даного сервісу можуть скористатись суб’єкти  звернення з категорії:

  • осіб, які досягли 80-річного віку;
  • осіб з інвалідністю 1 групи та інших осіб за висновком ЛКК, що не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги;
  • осіб, що за станом здоров’я не здатні самостійно пересуватись, у т.ч. перебувають на стаціонарному лікуванні у комунальних медичних закладах міста.

Стан здоров’я суб’єкта звернення, що визначає його належність до категорій осіб, на яких поширюється надання послуг згідно Порядку,  підтверджується одним з наступних документів:

  • посвідченням інваліда 1 групи;
  • довідкою медико-соціальної експертної комісії про наявність інвалідності 1 групи;
  • випискою з історії хвороби амбулаторного хворого або копією відповідної інформації з медичної картки амбулаторного (стаціонарного) хворого;
  • довідкою сімейного лікаря або висновком медико-соціальної експертної комісії (індивідуальною програмою реабілітації інваліда) про необхідність хворого в постійному сторонньому догляді та нездатності до самообслуговування (має обмеження життєдіяльності в частині пересування).

Як це працює:

 для виїзду «мобільного кейсу» до дому суб’єкт звернення або особа – заявник, що представляє інтереси суб’єкта звернення (родич, соціальний робітник, тощо), звертається у зручний для нього спосіб до Центру надання адміністративних послуг Косівської міської ради!

Важливо: адміністратор на виїзді не може прийняти заявки на послуги, які потребують зняття біометричних даних (оформлення паспорта, обмін посвідчення водія) тощо.

Для отримання послуги «Мобільний адміністратор» необхідно попередньо звернутися до Центру надання адміністративних послуг Косівської міської ради через телефонний зв’язок 0678808377 або в електронній формі на електронну пошту cnap.kosivrada@gmail.com та вказати свої контактні дані і назву адміністративної послуги, яку бажає отримати особа, яка нездатна самостійно пересуватись, після чого адміністратор ЦНАП зв’яжеться із заявником та узгодить дату та час виїзду.

Додаткову консультацію з приводу роботи «мобільного кейсу» можна отримати за телефонними номерами ЦНАПу: 0678808377.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту