Розпочав свою роботу онлайн ресурс «Платформа Центрів Дія»
Сервіс «Місцеві електронні петиції»
Сервіс «Консультації з громадськістю»

Оголошення про проведення конкурсу з придбання об’єкта нерухомого майна у комунальну власність Косівської міської територіальної громади

Для поповнення обсягу майна комунальної власності Косівської територіальної громади, з метою розташування виробничої бази МКП «Косів» Косівська міська рада має намір придбати у комунальну власність Косівської територіальної громади нежитлове нерухоме майно (незавершене будівництво) на загальній площі 2.0 – 4,0 га.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО НЕОБХІДНІ ТЕХНІЧНІ, ЯКІСНІ ТА КІЛЬКІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ОБ’ЄКТА НЕРУХОМОГО МАЙНА

1.    Місце розташування:

Нерухоме майно повинне бути розташоване в межах адміністративного центру м. Косів або сіл Вербовець, Старий Косів, Смодна.

2. Земельна ділянка:

Огороджена парканом, площею від 2,0 до 4,0 га.

На ділянці повинні бути влаштовані гаражі, виробничі та/або складські приміщення, майстерня та/або навіс або їх незавершене будівництво.

На території може бути влаштований навіс з металевої покрівлею.

На момент купівлі-продажу земельна ділянка має бути підготовлена для використання.

3. Вимоги до приміщень:

Виробничі та/або складські приміщення, загальна площа не менше 500 м2, повинні бути обладнані бетонною підлогою.

З метою забезпечення пропускного режиму, на вході до території має знаходитись приміщення, придатне для розміщення сторожів.

4. Можливість підключення всіх мереж постачання енергоносіїв по постійній схемі та технічним нормам (виконані всі передбачені проектною документацією згідно з державними будівельними нормами, стандартами і правилами роботи, а також змонтоване та випробуване обладнання). Наявність на території електричної підстанції потужністю або можливість підключення до електричної мережі.

Умови оформлення документів та оплати під час купівлі-продажу

Придбання приміщень здійснюється відповідно до цивільного законодавства України шляхом укладання договору купівлі–продажу.

Оплата послуг з оформлення договору купівлі-продажу, витрат, пов’язаних з оформленням права власності, проведенням оцінки, технічної інвентаризації та сплатою передбачених законодавством податків і зборів (обов’язкових платежів), погашення заборгованості за комунальні послуги, покладається на Продавця. Продавець при визначенні вартості об’єкта нерухомості і подачі конкурсної пропозиції має враховувати всі вищевказані витрати.

Об’єкт не повинен знаходитись під арештом, під заставою, або під іншими обтяженнями та обмеженнями. Продавець на момент укладення договору повинен мати технічний паспорт, експертний звіт про оцінку нерухомості та інші документи, необхідні для оформлення договору у нотаріуса.

Для підтвердження відповідності технічним характеристикам надаються скановані з оригіналів та/або їхні завірені копії  технічного паспорта на об’єкт нерухомості (актуальний) або гарантійний лист складений у довільній формі, який містить детальну інформацію про об’єкт.

Оплата за придбане майно здійснюється Покупцем після укладання договору купівлі-продажу шляхом безготівкового розрахунку.

Для розгляду пропозицій Продавець надає наступні документи:

– заяву про продаж майна із зазначенням найменування юридичної особи, прізвища та ініціалів її керівника, місцезнаходження, номера телефону для юридичних осіб, або прізвища та ініціалів фізичної особи, місця проживання, номера телефону;

– пропозицію щодо вартості, за яку продається майно;

– звіт про незалежну оцінку вартості майна та рецензію на звіт;

– виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців (для юридичних осіб);

– засвідчені, в установленому порядку, копії установчих документів (для юридичних осіб);

– копії паспорту фізичної особи та реєстраційного номера облікової картки платника податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків і мають відмітку в паспорті);

– копії свідоцтва про право власності, копії витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, або інших документів передбачених законодавством, які підтверджують право власності на нерухоме майно;

– копію технічного паспорту на нерухоме майно;

Заявки від продавців нерухомого майна подаються до Косівської міської ради протягом 8 календарних днів з дня опублікування оголошення в засобах масової інформації за адресою: м. Косів, майдан Незалежності,11 (приймальня) з 8.00 до 17.00. Телефон для довідок: 0931263920.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту