Розпочав свою роботу онлайн ресурс «Платформа Центрів Дія»
Сервіс «Місцеві електронні петиції»
Сервіс «Консультації з громадськістю»

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди

Повне та скорочене найменування суб’єкта господарювання: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЄВРОПЕЙСЬКА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ ЗАХІД», ТОВ «ЄВРОПЕЙСЬКА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ ЗАХІД».

Ідентифікаційний код юридичної особи в ЄДРПОУ: 43253101.

Місцезнаходження суб’єкта господарювання, контактний номер телефону, адреса електронної пошти суб’єкта господарювання: 78600, Івано-Франківська обл., Косівський р-н, м. Косів, вул. Грушевського, буд. 8, +38(093)442-37-65 eecw@ua-eec.com.ua.

Місцезнаходження об’єкта/промислового майданчика: 78644, Івано-Франківська обл., Коcівський р-н, с. Яворів, Участок Стоянів.

Мета отримання дозволу на викиди: отримання офіційного документу, який дає право провадити діяльність на об’єкті, пов’язану із викидами забруднюючих речовин в атмосферне повітря. Підприємство відноситься до третьої групи об’єктів за складом документів, у яких обґрунтовуються обсяги викидів, в залежності від ступеня впливу об’єкта на забруднення атмосферного повітря.

Відомості про наявність висновку з оцінки впливу на довкілля: висновок відсутній, так як діяльність об’єкта не підпадає під дію  Закону України  «Про оцінку впливу на довкілля».

Загальний опис об’єкта: Котельня ТОВ «ЄВРОПЕЙСЬКА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ ЗАХІД» забезпечує теплопостачання в опалювальний сезон приміщень Яворівського ліцею «Гуцульщина». В приміщенні котельної встановлений твердопаливний котел Payar КТВ-320 (джерело викидів №1) потужністю 320 кВт. В якості палива застосовуються дрова, витрата яких складає 85,0 тонн/рік. Паливо доставляється на майданчик вже підготовленим для завантаження в котел.

Відомості щодо викидів та обсягів викидів: на території об’єкта виявлено 1 стаціонарне організоване джерело викидів. Під час експлуатації котла утворюються наступні обсяги забруднюючих речовин, т/рік: оксиди азоту – 0,209, оксид вуглецю – 0,204, метан – 0,0052, речовини у вигляді суспендованих твердих частинок – 0,297, оксид діазоту – 0,0042, діоксид вуглецю – 107,71.

Заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва, що виконані або/та які потребують виконання, перелік заходів щодо скорочення викидів, що виконані або/та які потребують виконання: згідно «Інструкції про вимоги до оформлення документів, в яких обґрунтовуються обсяги викидів забруднюючих речовини в атмосферне повітря стаціонарними джерелами» затвердженої Наказом Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України від 27.06.2023 р. № 448, заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва для об’єктів третьої групи не передбачені. Заходи щодо скорочення викидів, що виконані або/та які потребують виконання не передбачаються.

Дотримання виконання природоохоронних заходів щодо скорочення викидів: нормативи гранично допустимих викидів дотримуються, тому природоохоронні заходи для їх досягнення не застосовуються.

Відповідність пропозицій щодо дозволених обсягів викидів законодавству: викиди забруднюючих речовин відповідають вимогам Наказу Міністерства охорони навколишнього природного середовища України від 27.06.2006 р. №309 та Наказу Міністерства екології та природних ресурсів України від 10.05.2002 р. № 177.

Зауваження та пропозиції громадськості щодо дозволу на викиди: можуть надсилатися до Івано-Франківської обласної держадміністрації за адресою: 76015, Івано-Франківська обл., м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, буд. 21, e-mail: oda@if.gov.ua, тел. (0342) 55-20-07.

Строки подання зауважень та пропозицій: протягом 30 календарних днів з дня публікації даного повідомлення.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту