Розпочав свою роботу онлайн ресурс «Платформа Центрів Дія»
Сервіс «Місцеві електронні петиції»
Сервіс «Консультації з громадськістю»

Внесено зміни у генеральний план

Якщо меморандум почнуть реалізовувати, то це відбуватиметься у Черганівській громаді.

2 травня цього року на 26 сесії Косівської міської ради депутати ухвалили рішення №2214-26/2023 «Про розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с. Черганівці, вул. Кобаківська». У ньому зазначено: «Керуючись ст. 12, 20, 66, 83 Земельного кодексу України, Законом України «Про місцеве самоврядування», взявши до уваги висновок постійної депутатської комісії з питань екології та земельних ресурсів, Косівська міська рада вирішила: «Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності орієнтовною площею 4 га з кодом цільового призначення використання 11.08 — земельні ділянки загального користування, відведені для цілей поводження з відходами, яка розташована в с. Черганівці, вул. Кобаківська».

8 листопада цього року на 33 сесії Косівської міської ради депутати розглянули питання «Про розробку містобудівної документації».

Публікуємо витяг з цього рішення.

Керуючись статтями 17, 18, 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст. 17 ЗУ «Про основи містобудування», пунктом 34 Постанови КМУ «Про затвердження Порядку розроблення, оновлення, внесення змін і затвердження містобудівної документації» від 1.09.2021 №926, Постановою КМУ від 25.05.2011 №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», п.42 ч. 1 ст. 26 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні» та взявши до уваги висновок постійної депутатської комісії з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства Косівської міської ради, Косівська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на внесення змін до генерального плану. 1.4. с. Черганівка суміщених з детальним планом території земельної ділянки загальною площею 4 га для визначення функціонального призначення території, режиму та параметрів забудови (територій складування та утилізації відходів) по вулиці Кобаківська у селі Черганівці Косівської територіальної громади.
2. Замовником розроблення містобудівної документації визначити Косівську міську раду.
3. Оприлюднити прийняте рішення про початок розроблення містобудівної документації шляхом розміщення прийнятого рішення на офіційному веб-сайті Косівської міської ради.
4. Забезпечити проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів.
5. Затвердити містобудівну документацію на сесії Косівської міської ради згідно з чинним законодавством.
6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства (Марія Чушук).

Косівський міський голова Юрій ПЛОСКОНОС.


2 коментарі на “Внесено зміни у генеральний план”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту