Розпочав свою роботу онлайн ресурс «Платформа Центрів Дія»
Сервіс «Місцеві електронні петиції»
Сервіс «Консультації з громадськістю»

Збірка кращих практик організації та проведення традиційних фестивалів для муніципалітетів у Польщі та Україні — один з продуктів транскордонного проєкту

У процесі реалізації проєкту «Фестиваль – стала ініціатива та ефективний інструмент промоції історичної та культурної спадщини у прикордонних регіонах України та Польщі» створено своєрідну  “дорожню карту”  для органів місцевого самоврядування, закладів культури, громадських організацій як організовувати та проводити фестивалі в громадах стабільно та з економічним ефектом.

Практичний посібник “Збірка кращих практик організації та проведення традиційних фестивалів для муніципалітетів у Польщі та Україні” відповідає потребам малих міст та громад – цільової аудиторії транскордонного проєкту. У його розділи включено основні моменти, пов’язані з плануванням та організацією фестивалю: бізнес-модель фестивалю, фінансовий план та бюджет фестивалю, маркетинг і просування, залучення громади та сталість, кращі фестивальні практики в Польщі й Україні, оцінювання фестивалю.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Завантажити

Заохочуємо завантажувати та ознайомлюватись з електронним примірником посібника, який підготовлений в українській та польській версіях.

А вже найближчим часом очікуємо від наших польських партнерів – гміни Соліни – друковані примірники зазначеного посібника, які будуть розповсюджені серед цільової аудиторії проєкту.

Проєкт «Фестиваль – стала ініціатива та ефективний інструмент промоції історичної та культурної спадщини у прикордонних регіонах України та Польщі» впроваджується за фінансової підтримки Європейського Союзу у рамках Програми транскордонного співробітництва PBU 2014-2020.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту