Розпочав свою роботу онлайн ресурс «Платформа Центрів Дія»
Сервіс «Місцеві електронні петиції»
Сервіс «Консультації з громадськістю»

День захисників та захисниць України

Цьогоріч Україна вперше відзначатиме День захисників і захисниць 01 жовтня. Це свято відзначається на державному рівні від 2014 року після подій Революції Гідності та російсько-українського конфлікту на сході країни.

День захисників та захисниць в Україні – передусім свято тих, завдяки кому ми втримали незалежність та маємо змогу жити, працювати та виховувати дітей.

День захисників та захисниць України символізує мужність, відвагу і самовідданість тих, хто стоїть на варті національної безпеки та незалежності. Це день вшанування українських воїнів, які віддають своє життя заради захисту рідної землі.

День захисників та захисниць України має вагоме значення для українського суспільства. Він нагадує про важливість єдності та патріотизму в обличчі викликів та загроз. Святкування цього дня підтримує бойовий дух воїнів, які залишаються на передовій у складних умовах і надихає всіх громадян бути єдиним фронтом в обороні своєї країни. Це час вшановувати всіх, хто вступив у цю боротьбу за свободу і мир в Україні.

У такий знаменний день вітаємо всіх тих, хто стоїть на захисті кордонів нашої Батьківщини. Ви сильні, стійкі, сміливі і хоробрі. Ми цінуємо та дякуємо кожному, завдяки кому наша країна виборює довгоочікувану Перемогу. Нехай служба буде спокійною, мирною, а життя – яскравим, довгим, а в домі панує тепло, затишок і любов. Шана і слава захисникам і захисницям Вітчизни, слава Україні!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту