Розпочав свою роботу онлайн ресурс «Платформа Центрів Дія»
Сервіс «Місцеві електронні петиції»
Сервіс «Консультації з громадськістю»

Косівська міська рада та польська гміна Соліна налагоджують сталі партнерські відносини

Представники польських партнерів з гміни Соліна Ліського повіту Підкарпатського воєводства двічі відвідали Косівщину у рамках впровадження транскордонного проєкту «Фестиваль – стала ініціатива та ефективний інструмент промоції історичної та культурної спадщини у прикордонних регіонах України та Польщі».

13 серпня 2023 року, під час одного з таких візитів, було підписано офіційну партнерську угоду про співпрацю між гміною Соліна та Косівською міською радою Івано-Франківської області.

«Співпраця партнерських спільнот є частиною процесу європейської інтеграції, сприяє створенню атмосфери відкритості, обміну та взаєморозуміння, а також сприяє поширенню європейських цінностей», – йдеться у вступній частині партнерської угоди.

Обидві сторони задекларували наміри продовжувати співпрацю після завершення реалізації транскордонного проєкту, розвивати дружні і ділові відносини у сферах культури, туризму, освіти, економіки, місцевого самоврядування. А також – генерувати нові ідеї для підготовки спільних транскордонних проєктів у найближчому майбутньому.

Офіційний візит представників гміни Соліна відбувався у рамках впровадження проєкту «Фестиваль – стала ініціатива та ефективний інструмент промоції історичної та культурної спадщини у прикордонних регіонах України та Польщі» за фінансової підтримки Європейського Союзу через Програму транскордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 (*останній конкурс попереднього фінансового періоду – на сьогоднішній день діє нова транскордонна програма – Interreg NEXT Poland-Ukraine 2021-2027).
Вищезазначений транскордонний проєкт впроваджується ГО «Прикарпатська Інформаційна Корпорація», Косівською міською радою та гміною Соліна (Республіка Польща).


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту