Розпочав свою роботу онлайн ресурс «Платформа Центрів Дія»
Сервіс «Місцеві електронні петиції»
Сервіс «Консультації з громадськістю»

День пам’яті Захисників України

Болить душа і сльози
пам’яті стікають
В бою полеглих
Україна пам’ятає!
Вічна пам’ять
українським героям!

Щороку 29 серпня наша країна відзначає День пам’яті Захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни. Цього дня ми згадаємо всіх тих, хто   віддав своє життя за Україну. Це діти, батьки, брати і сестри, які обрали найважчий шлях – шлях захисника. Їхня відвага, стійкість та патріотизм є взірцем для нас усіх. Цей день є символом героїзму та відданості тих, хто стоїть на сторожі нашої Батьківщини.

Це не єдиний день у році, коли ми згадуємо, віддаємо шану, розповідаємо про тих, хто віддав життя, щоб відстояти Україну, її державність, незалежність і соборність. Але це особливий день, нагода для всіх у суспільстві разом зосередитися на пам’яті, шані і вдячності.

Після перемоги ми віднайдемо свої традиції пам’яті про загиблих воїнів. Ми вже називаємо і продовжимо називати на їхню честь вулиці. У нас уже є місця пам’яті та меморіальні дошки на майдані Незалежності. Меморіальні дошки, як символ тих, хто пройшов війну, хто своїми грудьми закрив рідну землю.

Вічна слава всім захисникам і захисницям України, які віддали життя за свою Батьківщину. Тепер вони стали ангелами в Царство Небесне. Нехай їхнє життя на небесах буде легким, а їхні рідні  знайдуть сили пережити страшну втрату. Слава Україні!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту