Розпочав свою роботу онлайн ресурс «Платформа Центрів Дія»
Сервіс «Місцеві електронні петиції»
Сервіс «Консультації з громадськістю»

Повідомлення про проведення стратегічної сесії з формування завдання на розроблення комплексного плану

Запрошуємо на громадське обговорення з формування завдання на розроблення Комплексного плану.

Триває процедура громадських обговорень з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Косівської територіальної громади Косівського району Івано-Франківської області.

В її рамках 30 червня 2023 року заплановане проведення стратегічної сесії – обов’язкового публічного заходу громадського обговорення з формування завдання на розроблення Комплексного плану, метою проведення якого є визначення перспективи розвитку громади. Результати напрацювань у ході стратегічної сесії будуть враховані при формуванні завдання на розроблення Комплексного плану.

До участі у стратегічній сесії запрошуються усі зацікавлені мешканці Косівської територіальної громади, а також особи, що провадять або планують провадити діяльність на її території.

Відбір учасників буде здійснюватися відповідно до переліку основних заінтересованих сторін розвитку територіальної громади із забезпеченням принципу пропорційного представництва локальних територіальних громад, ключових спільнот громади, представників заінтересованих сторін, а також органів місцевого самоврядування.

Заявку на участь у стратегічній сесії з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Косівської територіальної громади Косівського району Івано-Франківської області можна подати у період до 12 червня 2023 року за посиланням: https://forms.gle/ajsQyJ8ZcNwpWTd68 , або подавши заяву особисто чи поштою на адресу Косівської міської ради (майдан Незалежності, 11, м. Косів, 78601).

Про час та місце проведення стратегічної сесії буде повідомлено додатково.

Довідково: Стратегічна сесія буде проведена на виконання Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», рішення Косівської міської ради «Про розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Косівської територіальної громади Косівського району Івано-Франківської області» від 28.01.2022 року №1869-16\2022.

Комплексний план просторового розвитку території територіальної громади є одночасно містобудівною документацією на місцевому рівні та документацією із землеустрою, що визначає планувальну організацію, функціональне призначення території, основні принципи і напрями формування єдиної системи громадського обслуговування населення, дорожньої мережі, інженерно-транспортної інфраструктури, інженерної підготовки і благоустрою, цивільного захисту території та населення від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони земель та інших компонентів навколишнього природного середовища, формування екомережі, охорони і збереження культурної спадщини та традиційного характеру середовища населених пунктів, а також послідовність реалізації рішень, у тому числі етапність освоєння території.

Склад, зміст та порядок розроблення Комплексного плану визначається Порядком розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації (затверджено Постановою КМУ від 1.09.2021 р. № 926).


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту