Розпочав свою роботу онлайн ресурс «Платформа Центрів Дія»
Сервіс «Місцеві електронні петиції»
Сервіс «Консультації з громадськістю»

Експерти представили напрацювання щодо запуску та функціонування Центру карпатської культури

Створення Центру карпатської культури у місті Косові триває у рамках реалізації проекту Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 “Світ карпатських розет – заходи із збереження унікальності культури Карпат”, що фінансується Європейським Союзом у рамках Європейського Інструменту Сусідства.

Проект передбачає реконструкцію частини будівлі для подальшого використання як культурно-креативного хабу, що функціонуватиме на перетині історичного та сучасного вимірів.

Діяльність Центру карпатської культури, як якірного розвиткового об’єкта на Косівщині, покликана формувати у майбутньому позитивний імідж регіону, посилити туристичну інфраструктуру, задовольняти культурні, освітні, мистецькі потреби жителів району/регіону, гостей краю; залучати до взаємодії і співпраці громадські ініціативи, ОГС, підприємців, формувати культуру соціально відповідального бізнесу.

Експерти львівської агенції економічного розвитку PPV Knowledge Networks Володимир Воробей та Марія Кравченко працювали протягом листопада 2019-квітня 2020 над стратегуванням для визначення пріоритетних функцій та формування поетапних рекомендацій щодо створення Центру карпатської культури.

Наступний документ сформовано за результатами опрацювання наданих матеріалів, ознайомчого візиту та стратегічної сесії з представниками заінтересованих сторін. Рекомендації сформовано з урахуванням пріоритетів Стратегії розвитку Івано-Франківської області на 2021-2027 роки та звіту ініціативи “Креативні міста та регіони” для міста Косова (2017, програма ЄС “Культура та креативність”, Катерина Кравчук).

Відповідний програмний документ буде винесено на розгляд та затвердження чергової сесії районної ради.

Запрошуємо до ознайомлення!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту