Розпочав свою роботу онлайн ресурс «Платформа Центрів Дія»
Сервіс «Місцеві електронні петиції»
Сервіс «Консультації з громадськістю»

Косівська міська рада знову потішила жителів міста доброю справою

З ініціативи мера Юрія Плосконоса, завдяки сприянню голови обласної ради Олександра Сича і депутата облради Ігоря Шевчука в Косівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 замінили 32 старих вікна на нові — надійні, енергозберігаючі.

На початку червня міський голова звернувся до голови обласної ради з проханням допомогти Косівській ЗОШ №1 у вирішенні питання енергозбереження. Однопартійці Юрія Плосконоса, який є членом ВО «Свобода», — Олександр Сич та Ігор Шевчук — пролобіювали на обласному рівні виділення 200 тисяч гривень на ці потреби з обласного бюджету у вигляді цільової програми.

— Усе відбулося дуже оперативно, — розповів нашому часопису Юрій Плосконіс. – Не минуло й місяця від дати нашого звернення, як вікна вже замінили. Косівська ЗОШ №1 не є установою, якою опікується міська рада. Але в цьому випадку ми не думали про те, кому вона належить. У ній навчаються діти, і ми дуже раді, що нам вдалося допомогти цьому навчальному закладу взимку зберігати тепло і комфортну температуру в класах. Від імені Косівської міської ради хочу щиро подякувати Олександрові Сичу та Ігорю Шевчуку за те, що допомогли зробити добру справу для педагогів та учнів міської школи №1, — сказав — Юрій Плосконос.

Аліса Мудрицька
«Гуцульський край», №29, 29.07.2016 року

 

ПОДЯКА

Дирекція, педагогічний колектив Косівської ЗОШ №1 і батьківський комітет висловлюють щиру подяку голові Івано-Франківської обласної ради Олександрові Сичу, депутату обласної ради Ігореві Шевчуку, Косівському міському голові Юрію Плосконосу та депутату міської ради Назарію Думітраку за сприяння у заміні  32-х вікон у Косівській ЗОШ №1.

Директор школи Галина Грималюк, батьки учнів: Василь Гнідан, Ірина Клим.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту