Розпочав свою роботу онлайн ресурс «Платформа Центрів Дія»
Сервіс «Місцеві електронні петиції»
Сервіс «Консультації з громадськістю»

Косівська міська рада оголошує про наміри передати в оренду майно комунальної власності міста Косова

Відповідно до ст.9 Закону «Про оренду державного та комунального майна» Косівська міська рада оголошує про наміри передати в оренду майно комунальної власності міста Косова.

Об’єкти, які передаються в оренду: нежитлові приміщення площею 27,2 кв.м і площею 32 кв.м за адресою: м.Косів, вул. Незалежності, 87; нежитлові приміщення, площею 19,0 кв.м і площею 22,8 кв.м за адресою: м.Косів, вул. Незалежності, 55; нежитлове приміщення площею 21,1 кв.м за адресою: вул.Незалежності, 32; гараж по вул.Незалежності,32.

Заяви про оренду зазначених об’єктів приймають у Косівській міській раді за адресою: м.Косів, м-н Незалежності, 11, тел. 2-11-67 — протягом десяти робочих днів після опублікування оголошення у газеті «Гуцульський край».

Заяви слід подавати в окремому конверті з написом «Заява про оренду» із зазначенням найменування і місцезнаходження об’єкта оренди. У разі надходження двох і більше заяв на один об’єкт оренди орендодавець оголосить конкурс на право його оренди відповідно до вимог ч.4 ст. 9 Закону «Про оренду державного та комунального майна».


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту