Розпочав свою роботу онлайн ресурс «Платформа Центрів Дія»
Сервіс «Місцеві електронні петиції»
Сервіс «Консультації з громадськістю»

Конкурс «Створення бренду міста Косів»

Косівська міська рада, ГО Karpaty Travel за підтримки Британської Ради в Україні ініційовують конкурс «Створення бренду міста Косів». Досвідчені дизайнери разом із студентами та громадою міста Косів на доденній брейнстормінг сесії досліджуватимуть ідеї для майбутнього бренд-буку міста.

Бренд міста – важливий елемент стратегії розвитку міста і інструмент його просування.

Ми запросили до Косова найкращих українських фахівців з галузі графічного дизайну. Таня Борзунова, Сергій Мішакін (практикуючі дизайнери, студія 3Z) і Петро Нагірний (викладач Львівської національної академії мистецтв) розкажуть про сучасні тренди в галузі ідентифікації міст, основні підходи до роботи з айдентикою, розробку систем навігації для міського і природного середовищ. Другий день тренінгу буде присвячено практичним заняттям, роботі з громадою і пошукам рішень для майбутнього бренд-буку міста Косів.

Захід відбудеться 9-10 червня (четвер-п’ятниця) у приміщенні Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва.

Запрошуємо всіх охочих приєднатися до обговорення, у першу чергу – студентів і практикуючих дизайнерів-графіків. Даний захід може бути цікавий не тільки для спеціалістів у графічному дизайні але й для людей які займаються творчою діяльністю і зможуть почерпнути для себе багато нової інформації.

https://www.facebook.com/events/888917947897194/


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту