Розпочав свою роботу онлайн ресурс «Платформа Центрів Дія»
Сервіс «Місцеві електронні петиції»
Сервіс «Консультації з громадськістю»

Косівська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста-головного бухгалтера Косівської міської ради

Вимоги до претендентів на заміщення вакантної посади головного спеціаліста-головного бухгалтера: повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра (спеціаліста) відповідного професійного спрямування, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування не менше 3 років та державній службі на керівних посадах — не менше 3 років, навички роботи на комп’ютері та оргтехніці, вільне володіння державною мовою.

Для участі в конкурсі необхідно подати заяву про участь в конкурсі, особову картку (форма П2-ДС) з відповідними додатками, дві фотокартки розміром 4×6, копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня, копію першої та другої сторінок паспорта громадянина України, декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції», письмову згоду на обробку персональних даних, копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних), а також успішно скласти іспит (додаткову інформацію надають за тел. 2-11-67).

Заяви приймають протягом 30 календарних днів з дня публікації цього оголошення за адресою: м. Косів, м-н Незалежності, 11 (кабінет секретаря ради).


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту