Розпочав свою роботу онлайн ресурс «Платформа Центрів Дія»
Сервіс «Місцеві електронні петиції»
Сервіс «Консультації з громадськістю»

До уваги органів місцевого самоврядування Косівщини!

Триває підготовка проектів у рамках Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2014 року.

Відповідно до рішення Ради Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування від 23 липня 2013 року оголошено Всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2014 року (далі — конкурс).

Учасниками конкурсу є органи місцевого самоврядування, які в установленому порядку подають на адресу дирекції конкурсу (Державний фонд сприяння місцевому самоврядуванню в Україні, 01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26, корп. А, оф. 713): заяву на участь у конкурсі; оригінал проекту (підготовлений відповідно до вимог до проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, які подають на Всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2014 року, з урахуванням рекомендацій, викладених у Методичному посібнику для учасників Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2014 року), дві його копії та електронну версію проекту (програми);, рішення відповідної ради щодо затвердження проекту (програми).
Реєстрацію проектів проводять щоденно крім суботи, неділі, святкових днів, з 9 до 18 год, у п’ятницю — до 16:45.

Останній термін подання проектних пропозицій — 31 січня 2014 року до 16:45.

Контактна інформація дирекції конкурсу: (044) 285-77-58, е-mail: fond713@ukr.net

Детальна інформація щодо проведення конкурсу розміщена на веб-сайті municipal.gov.ua Державного фонду сприяння місцевому самоврядуванню в Україні.

За інформацією Державного фонду сприяння місцевому самоврядуванню в Україні.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту