Розпочав свою роботу онлайн ресурс «Платформа Центрів Дія»
Сервіс «Місцеві електронні петиції»
Сервіс «Консультації з громадськістю»

Music Workshop в рамках проекту «Світ Карпатських розет — заходи із збереження унікальності культури Карпат»

Знову і знову Косівщина дивує своєю багатогранною культурою учасників культурологічної програми організованою ГО «Еталон» в рамках проекту «Світ карпатських розет — заходи із збереження унікальності культури Карпат», що реалізується за фінансової підтримки Європейського союзу в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014-2020, цього разу — гуцульськими музичними інструментами.

Дводенний майстер-клас проходив на території Косівського району 12–13 грудня 2019 року та залучив 20 учасників. Програма була насиченою та пізнавальною, — наша Гуцульщина й справді вміє тепло прийняти та зачарувати гостей з інших регіонів (польських партнерів проекту). Черганівський народний аматорський фольклорно-етнографічний ансамбль «Вишиванка», де задіяні молоді таланти та старше покоління, відтворили автентичні Андріївські вечорниці.

Ввечері унікальні автентичні музичні інструменти представила Верховинська капела «Черемош» у готельно-відпочинковому комплексі «Підкова» в с.Пістинь і відтворила на різних музичних інструментах гуцульський автентичний фольклор.

Наступного дня гості відвідали унікальний Музей гуцульського побуту, етнографії та музичних інструментів Романа Кумлика (смт. Верховина). Наталя Кумлик провела екскурсію в музеї свого батька та показала — колекцію музичних інструментів, яку отримала в спадок від свого батька.

Дримба, трембіта, цимбали, ріг, сопілка, волинка та ще багато цікавих інструментів назви яких навіть не запам’ятались… надихнули наших гостей, зачарували, адже їх мелодії — це душа Карпатських гір.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту