Розпочав свою роботу онлайн ресурс «Платформа Центрів Дія»
Сервіс «Місцеві електронні петиції»
Сервіс «Консультації з громадськістю»

Розпочався перший незалежний аудит по транскордонному проекту «Світ Карпатських розет – заходи із збереження унікальності культури Карпат»

Проекти, що реалізуються в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020, контролюються уповноваженими органами.

Важливим елементом системи контролю є перевірка і підтвердження аудитором прийнятності витрат, понесених в рамках проекту .За правилами Програми реалізація проектів, з-поміж іншого, передбачає три фінансові виплати грантових коштів та дві аудиторські перевірки прийнятності витрат у рамках заявлених проектом інвестицій.

Враховуючи ті обставини, що кожен з 11 бенефіціарів проекту реалізував кошти так званих авансових платежів у розмірі 35% від загальної суми проекту та забезпечив виконання ряду запланованих заходів, на сьогоднішній день триває незалежна аудиторська перевірка на предмет того, що проект здійснюється відповідно до грантового контракту і проектної заявки.
18 жовтня 2019 року у Косівській районній раді пройшла робоча зустріч з представниками ТОВ «Аудиторська компанія «Вектор аудит», головним архітектором проекту, представниками проектної та будівельної організацій.

Підсумком проведеної роботи стане отримання районною радою від аудитора сертифікату та контрольних списків із зазначенням затвердженої суми прийнятних витрат. Відповідні документи разом з фінансовою та описовою звітністю будуть скеровані для остаточного підтвердження у Спільний технічний секретаріат Програми. І тільки після успішного проходження цієї процедури бенефіціари зможуть отримати наступний грантовий платіж у розмірі 50%.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту