Розпочав свою роботу онлайн ресурс «Платформа Центрів Дія»
Сервіс «Місцеві електронні петиції»
Сервіс «Консультації з громадськістю»

Районна рада висловлює подяку майстрам-керамістам за надані пропозиції щодо виготовлення сувенірної продукції для транскордонного проекту

Районна рада отримала дві пропозиції від місцевих майстрів щодо виготовлення сувенірної продукції для транскордонного проекту.

Протягом 18 січня – 01 лютого 2019 року тривав період збору пропозицій від місцевих майстрів-гончарів щодо виготовлення сувенірної продукції (горнятка та магніти), яка буде розповсюджуватись під час публічних заходів у рамках впровадження транскордонного проекту “Світ карпатських розет — заходи із збереження унікальності культури Карпат”, що фінансується Європейським Союзом через спільну операційну програму Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 Європейського Інструменту Сусідства, та реалізовується 11 партнерами на території Підкарпатського воєводства Республіки Польща, Івано-Франківської, Львівської та Закарпатської областей.

Станом на 01.02.2019 р. районна рада отримала дві пропозиції: зразки керамічних горняток, виготовлених у стилі сучасної інтерпретації косівської мальованої кераміки спеціально для проекту із зображенням необхідних логотипів та написів, надав майстер Сергій Дутка, випускник Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва ЛНАМ, житель с.Рожнів Косівського району. Ескізи промоційних магнітів, розроблені для транскордонного проекту, надав майстер з м.Косова, Любомир Макар, також випускник Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва ЛНАМ.

Пропозиції будуть найближчим часом розглянуті та затверджені робочою групою проекту (Косівська районна рада та ГО «Еталон»). А відповідна сувенірна продукція, виготовлена у рамках реалізації проекту, буде використана для безкоштовного розповсюдження під час проведення польсько-українських майстер-класів, що пов’язані з традиційними карпатськими ремеслами, та під час туристичних виставок у Львові і Познані.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту