Розпочав свою роботу онлайн ресурс «Платформа Центрів Дія»
Сервіс «Місцеві електронні петиції»
Сервіс «Консультації з громадськістю»

Факти не підтвердились

В середині жовтня місяця цього року до міської ради надійшли звернення-скарги жителів міста з приводу вирубки лісу в урочищі “Голиця”. За дорученням міського голови М.М.Фокшея комісія з питань земельних відносин та охорони природного навколишнього середовища, а також депутатів міської ради та спеціаліста землевпорядника М.П.Риптика звернулись за роз’ясненням до директора національного природного парку “Гуцульщина” В.В.Пророчука. В кабінеті директора відбулася конструктивна розмова по даному питанню.

Спеціалісти парку ознайомили комісію з матеріалами лісовпорядкування та лісорубочним білетом на виділ де проводиться санітарно-вибіркова рубка лісу. Після розмови комісія в присутності спеціалістів НПП та лісника даного обходу ознайомилась з проведенням рубки лісу на місці. Депутати мали змогу побачити, що рубка проводиться тільки сухостою, який поширився на все урочище через різке зниження поверхневих ґрунтових вод.

Комісія дійшла висновку, що побоювання мешканців м. Косова щодо вирубки сиро ростучих дерев безпідставні оскільки вирубується тільки сухостій який паралізував не тільки урочище “Голиці”, але й усі навколишні ліси Косівщини. З метою запобіганню розмноження короїда, інших захворювань лісу спеціалістам необхідно вчасно і систематично Висновок проводити санітарно-вибіркові рубки.

Спеціаліст-землевпорядник міської ради М.П.Риптик                                      


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту