Розпочав свою роботу онлайн ресурс «Платформа Центрів Дія»
Сервіс «Місцеві електронні петиції»
Сервіс «Консультації з громадськістю»

План роботи громадської організації “Рада старійшин” на 2012-2013рр.

Організаційні заходи: затвердити статут організації; погодити його з усіма інстанціями.

Підготовити статтю в районну газету про створення організації “Рада старійшин”, її функції, мета, підтримка та рекомендації населення міста.

Активізувати роботу депутатів м. Косова по створенню будинкових та вуличних комітетів по наведенню певного порядку в місті.

Підготовити перелік питань, які необхідно вирішити в м. Косові та ознайомити з ними райдержадміністрацію та голову міста, а саме: ставити питання перед головою міста про підвищення культури обслуговування обрядових послуг; створення зеленого господарства в місті для озеленення вулиць при будинкових територій та вздовж тротуарів; відновлення роботи лазні; відновлення пішохідного моста біля АТП; відновлення нічного освітлення центральної вулиці на місці знищених ліхтарів; установлення урн біля магазинів, адмінбудівель, вздовж тротуарів; відремонтувати тротуари з ліквідацією різних надбудов та ремонт водозливів; відкрити платну автостоянку з метою звільнення тротуарів; заборонити рух транспорту через центр міста та зробити центральну вулицю пішохідною з велодоріжками; відновити роботу басейна, маслозаводу; впровадити в усіх установах, закладах, де обслуговують населення міста, культуру «Слова», тобто відношення до людини, яка прийшла за послугою.

Згідно гасла «Не людина для чиновника, а чиновник, чи продавець, чи медик, чи освітянин – для людини»; домагатися відновленню роботи світлофорів (біля центрального мосту гімназії та перехресток біля Люльчука); сприяти збільшенню місць відпочинку у м. Косові та належно їх обладнати (сквери, лавочки, ігрові майданчики); домагатись відродженню національних традицій та звичаїв (гуцульської музики, танцю, пісень, театру); активізувати роботу депутатів по питанню створенню вуличних та будинкових комітетів з допомогою яких організовувати щомісячні зелені толоки з метою підняття рівня чистоти культури та краси м. Косова; домагатися відновленню місцевого радіо та телебачення; покращення роботи комунальних служб (ритуальних бюро, будинкоуправлінь, водосервісу).

Голова громадської організації
“Рада старійшин”                                                                 Л.Строєва


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту